Makijaż okolicznościowy

Makijaż okolicznościowy to makijaż wykonywany na specjalne okazje, w których chcesz czuć się pewnie i wyglądać pięknie. Może być wykonywany na bardzo różne okazje, może to być np. makijaż na randkę, makijaż gościa weselnego, makijaż wieczorowy, makijaż studniówkowy czy makijaż sylwestrowy.

Charakter makijażu okolicznościowego dopasowuję do konkretnej okazji i oczekiwań – od poważnego makijażu gościa weselnego po wyraźny i ekstrawagancki makijaż na imprezę sylwestrową. Niezależnie od okazji makijaż okolicznościowy musi być trwały i niezawodny, tak abyś mogła czuć się pewnie w każdej sytuacji. Dlatego też do wykonania takiego makijażu używam wyłącznie trwałych i pewnych kosmetyków, a na końcu dodatkowo utrwalam go profesjonalnym fixerem. 

Makijaż zawsze musi przede wszystkim dobrze pasować do Ciebie, ma Cię upiększać i podkreślać Twoje atuty. 

Makijaż studniówkowy

Podstawą makijażu studniówkowego jest przede wszystkim zakrycie wszelkich ewentualnych niedoskonałości bez przesadnego obciążania cery – tak, aby nie zrobić tapety (: Makijaż ma być modny, aby wszystkie koleżanki Ci zazdrościły, a przy tym podkreślić Twoje atuty i sprawić, abyś pięknie prezentowała się w swojej kreacji. Dzięki temu będziesz czuła się pięknie i pewnie, i będziesz z przyjemnością obserwować  na lajki pod swoim selfie ze studniówki. Studniówkę ma się tylko raz, więc zadbaj aby to był niezapomniany wieczór! 

Makijaż gościa weselnego, makijaż na randkę

Jest to przede wszystkim makijaż upiększający – ma podkreślić wszystkie atuty Twojej urody i sprawić, że będziesz wyglądała modnie i romantycznie. Rozświetlona cera, podkreślone oko, zalotne rzęsy, ponętne usta a na pierwszym planie ty, a nie makijaż.

Makijaż sylwestrowy

Jedyna taka noc w roku kiedy można naprawdę zaszaleć również z makijażem. Masz ochotę na brokat? Szalone rzęsy? Cekiny? Nie ma problemu, wszystko po to abyś była najjaśniejszą gwiazdą tej nocy (;